Projektowanie wnętrz w zgodzie z Tobą

Wychodzimy z założenia, że Twoje samopoczucie w dużej mierze zależy od miejsca w jakim przebywasz. Naszą pasją jest projektowanie Twojego wnętrza i Twojego nastroju.

Ty jesteś dla Nas źródłem inspiracji oraz pomysłów do tworzenia wyjątkowych projektów.

Tworzymy sztukę użytkową, która ma sprawić, że poczujesz komfort.

Spróbuj z Nami +48 535 013 077 Czytaj dalej...

Twoje wnętrze to Ty

Pamiętamy, że idealne wnętrze to nie tylko perfekcyjnie dobrane zestawienia kolorów, mebli, tkanin, oświetlenia, dodatków.

To nie hermetycznie zamknięty świat.

To także człowiek, jego osobowość, nastroje i historia...

Czytaj dalej...

Projekt

Jeśli zastanawiasz się jak powinno wyglądać Twoje wymarzone wnętrze pozwól Nam przygotować projekt 3D. Zadbamy o każdy szczegół projektowy by Nasza współpraca była samą przyjemnością, a realizacja pozytywnym zaskoczeniem. Proponujemy różne możliwości i zakresy projektowe. Nasza elastyczność pozwoli Ci wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz. Jesteśmy tu dla Ciebie by pomóc Ci stworzyć piękno. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie projektowania skontaktuj się z Nami.

Konsultacja online

Kontakt

Jeśli Twój grafik jest zajęty, a potrzebujesz pilnej konsultacji zawsze możesz skorzystać z konsultacji online. Wykonujemy projekty online oraz konsultujemy zapytania wykonawcze. Można powiedzieć, że jesteśmy dla Ciebie cały czas dostępni. Pracujemy w elastycznych godzinach, również nocnych. Dla Twojej wygodny i dla Ciebie dobieramy kształt Naszej współpracy tak, by dostosować się do Twojego trybu życia.

Produkt

Wieloletnia praca pozwoliła Nam stworzyć ofertę wyjątkowych produktów i godnych polecenia Wykonawców. To wszystko chcemy Ci oddać byś zaoszczędził swój cenny czas. Wierzymy, że sukces jest zasługą wszystkich nawet najdrobniejszych szczegółów. Oprócz projektu wnętrza oferujemy Ci indywidualne dekorowanie wnętrz, czy dekorowanie okazjonalne. Zadbamy by Twoje wnętrze żyło razem z Tobą. Stworzymy unikatową przestrzeń, w której znajdziesz miejsce na swoje wspomnienia.

Zakres

Kontakt

Projekty wnętrz prywatnych
Projekty wnętrz firm zgodne z wizerunkiem marki
Nadzory projektowe
Zarządzanie projektem
Pomoc w zakresie sprzedaży / wynajmu nieruchomości
Home dressing
Home refreshing

Realizacja

Realizacja jest jednym z ważniejszych etapów. Chcemy byś miał tylko pozytywne wspomnienia związane z budowaniem swojego miejsca do życia. Jesteśmy do Twojej i Twoich Wykonawców dyspozycji na każdym etapie prac. Odwiedzamy miejsce realizacji, by mieć pewność, że wszystko zbliża Nas do sukcesu. Ten etap to zwieńczenie Twojej i naszej pracy - chcemy byś był w pełni usatysfakcjonowany. Wierzymy, że każda zakończona realizacja to kolejna nowa przyjaźń na długie lata.

Kontakt

Kontakt

+48 506 123 239 Zuzia

biuro@interior-concierge.pl